POZOSTAŁE

Wycinanie grafiki, napisów w sklejce

Wycinamy dowolną grafikę i tekst w sklejce. Produkt dopasujemy do Waszych potrzeb.

 

Wskaźnik poziomu śniegu

Wskaźnik poziomu śniegu na dach, wolnostojący. Wysokość 0-10 cm kolor żółty, 10-20 cm kolor czerwony. Możliwa inna podziałka, kolorystyka, skala.

Ekspozycja ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa stanowiąca ekspozycję. Montowana do kraty. Wykonana z płyty osb. Półka dla bezpieczeństa zapobiega wspinaniu się na ekspozycję. Środkową część stanowią kolorowe kamienie wspinaczkowe przyciągające wzrok o różnych kształtach. W górnej części płyty logo marki wspinaczkowej.

 

Malowanie miejsc parkingowych

Malowanie miejsc parkingowych na dowolny kolor. Możliwe jest namalowanie napisu lub wzoru

Dzik, Jeleń

Dzik, jeleń ze sklejki, na podstawie drewnianej ze sztuczną trawą. Rozmiar zbliżony do rzeczywistego. Idealnie wpasuje się do działu myślistwo.

Antywirusowa pleksa

Pleksa na biurko na drewnianych stopkach ma za zadanie chronić pracowników oraz klientów przed potencjalnym ryzykiem zarażenia wirusem. Dzięki taśmie ostrzegawczej widać granice płyty, dzięki czemu dobrze wiemy gdzie są krawędzie. Szpara między pleksą a stołem pozwala na przesuwanie pod spodem dokumentów.

Wiata na ekobox

Wiata na maszynę do butelek. Jej głównym zadaniem jest ochrona maszyny przed wandalami. Ściany z płyty OSB i kantówek drewnianych, dach z płyty poliwęglanowej. Zamykana za pomocą rolety na pilota bezprzewodowego.

 

RANCH